Dekoratif Puf Koltuk

Dekoratif ve konfor için üretilen Puf modellerimiz hem rahatına düşkün olanların konforuna uygun, hem de tasarımlarıyla dekorasyona önem verenlerin gözüne hitap ediyor. Kare puflar, yuvarlak puflar, sandıklı puflar ya da tasarım ürünü el yapımı puflar. Renk ve şekil seçenekleri ile zengin bir yelpazeye sahip bu ürünleri çok beğeneceksiniz. Uygun fiyata ve Ucuz fiyata bulabileceğiniz puflara hemen şimdi sahip olmak için listelenmiş ürünlere göz atın. Puf modellerimizi sitemizden görebilirsiniz.

PufModelleri.com’da pek çok farklı puf çeşidi bulabilmek mümkündür. Yuvarlak puf modelleri, küçük alanlarda yer kaplamaması ve hafif olmalarından ötürü sıkça tercih edilen puf çeşitlerinden biridir. Bazı yuvarlak puf modellerinin üst minderleri çıkabilmekte ve minderin altında bırakılan boşluk, saklama alanı olarak değerlendirilebilmektedir. Yuvarlak puf modelleri tercihe göre deri veya kumaşla kaplanabilmektedir. Kadife kumaşlar, saçaklı püsküller ve fitilli kenarlar, yuvarlak puflarda kullanılan detaylardan bazılarıdır. Kılıfları çıkabilen yuvarlak puf modelleri, kolay kullanım ve temizlik açısından elverişlidir. Aynı zamanda örgü ile ilgilenen kişiler, yuvarlak puf modellerini, renkli iplerden örecekleri motifli kılıflar ile kaplayarak hem değişik bir tarz elde edip, hem de orjinal puf yüzeyinin temiz kalmasını sağlayabilirler. Dar, uzun ve Dikdörtgen puf modelleri, salonlarda, antrelerde hatta mutfaklarda bile kullanılabilmektedir. Dikdörtgen puflar, kullanım alanlarına göre değişik kumaşlar ve tasarımlarda olabilirler. Kadife kumaşın kapitone şeklinde döşendiği dikdörtgen bir puf, klasik döşenmiş salonlarda kullanılabileceği gibi, yeterli alanın bulunmadığı dar mutfaklarda yemek masasının etrafında da kullanılabilmektedir. Uzun ayaklı dikdörtgen puf modelleri ise antre ve kapı girişleri için oldukça tercih edilen bir modeldir. Bu puflar,ayakkabı giyip çıkarırken oturmak için idealdir.

Dekoratif Puf Koltuk Çeşitleri 

Dekoratif Puflar kullanıldıkları yere ve kullanış amacına göre çok farklı çeşitlerde üretilmektedir. Salonda yatak odasında ayna önünde birçok alanda kullanılmaktadır. Ayaklı puf modelleri genellikle boyut olarak daha küçüktür. Salon ve yatak odasında ayna önlerinde kullanılır. Koltuk puf modelleri sırt dayama yeri olan modellerdir. Genellikle oturma odalarında tercih edilmektedir. Rahatlığına düşkün insanlar daha çok bu modelleri tercih etmektedir. Dekoratif amaçlı kullanılan puf çeşitleri genellikle kare veya dikdörtgen prizmalar şeklinde yapılmaktadır. Ahşap ayaklı ve metal ayaklı puflarda son dönemlerde fazlaca tercih edilmektedir. Oval ve silindirik puflarda yine ev dekorasyonunda modern bir hava yaratmak isteyenlerin tercihi haline gelmiştir.


whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama  |  Firmamız  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 www.pufmodelleri.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   31 Bugün 15 Toplam Tekil 83578