Puf Koltuk Fiyatları

Geniş kare puflar genellikle büyük mekanlarda kullanılmaktadır. Deri kaplı, kabaralı, geniş kare bir puf, büyük bir salonda son derece hoş görünecektir. Puf Fiyatları almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstanbul ve Tüm Türkiye'ye kargo ile sevkiyatımız mevcuttur.

Kare puflar, genellikle sandıklı puf modelleri olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede evde geniş bir saklama alanı kazanılmış olacaktır. Tek kişilik kare puflar, genellikle dörtlü olarak satılmaktadır. Birleşince geniş bir oturma alanı yaratan bu puf modelleri, ayrıldığı zaman ise dört kişinin tek tek oturabileceği yumuşak taburelere dönüşebilmektedir. Puf fiyatları tasarıma göre değişkenlik göstermektedir.

Deri ya da kumaş ile kaplı parçalı puf modelleri, kalabalık aileler ve misafirler için idealdir. Puf modelleri, kanepe ve koltuklar ile uyumlu tarzlarda seçilmektedir. Pufun kumaşı koltukların yanında sakil durmamalıdır. Ayrıca puf modelinin de diğer mobilya parçaları ile uyuşması gerekmektedir. Örneğin modern mobilyalarla döşenmiş bir salonda, klasik hatlara sahip, ahşap bacaklı ve kapitoneli bir puf tercih edilmemelidir. Ya da spor, keten koltuklarla birlikte, kadife kaplı, dore ayaklı bir puf kullanılmamalıdır. Puflar, salon, oturma odası, mutfak haricinde, yatak odalarında da kullanılan bir parça olabilmektedir. 


Geniş bir yatak odasında, çift kişilik yatağın ayak ucuna yerleştirilecek şık ve sade bir puf, son derece güzel bir görünüm elde edilmesini sağlayacaktır. Puf modelleri, çocuk odalarında da kullanılabilmektedir. Genellikle yumuşak ve hafif bir yapıda tasarlanan çocuk pufları, renkli ve sevimli motifleri ile çocuk odalarına eğlenceli bir hava katacaktır. Küçük ve sevimli bu puflar, çocuk odası mobilyaları ile güzel bir ahenk oluşturur. Çocuklar, sevimli puflarının üzerine oturup, resim yapabilir, oyun oynayabilirler. Bazı çocuk pufları özellikle leke tutmaz, su geçirmez kumaşlarla kaplanmaktadır. Bu tür pufların temizliği oldukça basittir. Bir çok çocuk pufu, üzerine bulaşan boya ve yiyecek lekelerinden, nemli ve deterjanlı bir bez yardımı ile arındırılabilmektedir. PufModelleri’da pek çok farklı türde puf koltuk modelleri ve fiyatları bulunabilmektedir. Bütçenize ve tarzınıza uygun puf modellerini inceleyip,evinize uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Size Özel Tasarım Puf Modelleri ve fiyat için bizle irtibata geçin...0212 210 28 75 - 0212 435 28 75 


whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama  |  Firmamız  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 www.pufmodelleri.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   27 Bugün 24 Toplam Tekil 86067