Puf Koltuk Üreticileri

Öz Koç Ofis Puf ürünlerinin kalitesine göre piyasadaki en uygun fiyatları sizlere istediğiniz modelde puf imkanı sunuyor.Birbirinden şık ve rahat puf modelleri ve fiyatları sitemizi mutlaka inceleyin.
Evinizin bir köşesine yada ortasına sehpa olarak yada oturmak için puf koltuk almayı hiç düşündünüz mü? Öz Koç Ofis atolyesine ziyaret ederek güzel bir puf yaptırabilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli işçiliğimizle evinizin dekorunu tamamlayacak puf koltuk almak istiyorsanız bizi ulaşmanız yeterlidir. Firmamız Bağcılar’da olup Türkiye’nin her tarafına kargo ve ambar ile mal teslimi yapıyoruz.

Puf modeller kendi içinde 5 kısma ayrılır.

1. Puf koltuk ve puf sedirler
2. Puf minderler
3. Puf tabureler
4. Puf sehpalar
5. Puf yataklar

Oturma grupları içinde, salon takımı, köşe koltuk yada diğer mobilyaların yanında yer alan puf nedir? Aksesuar mı, eşya mı, mobilya mı?…
Puflar esasında herkesin tarzına ve dekoruna yada ihtiyacına göre değişiklik gösterir. Kimisi mobilya takımını tamamlayan bir kombine eşya olarak kullanır. Kimisi sehpa olarak ortaya koyar. Kimisi koltuk köşesi ile birleştirerek aynı zamanda yatak olarak da kullanabilir.

Puflarda kullanılan malzeme de duruma göre değişiklik gösterebilir. Bazı puflar sadece sünger ve kumaştan ibarettir. Kalın süngerlerin üzerine kumaş kılıf yada örtü dikilerek hafif ve kullanışlı bir pufa sahip olabilirsiniz. Yada aşağı kısımlarında gürgen yada kayın gibi sağlam bir ağaçtan iskelet yapılıp, en üstüne iskeleti hissetmeyecek şekilde bir sünger de konularak puf yapılır.

Puf Koltuk Üreticileri olarak sizlere İstanbul'da hizmet veriyoruz.

İmalatçı bir firma olarak Öz Koç Ofis, taleplerinizi karşılayacak yukarıda da sıraladığımız her türlü puf modellerinin üretimini yapmaktadır. Size düşen tek şey karar vermektedir. Üst kısmında örnek olarak onlarca puf modelleri fotoğrafları bulunmaktadır. Dilerseniz oradan bir model beğenebilir, yada farklı bir puf modeli sipariş verebilirsiniz.
Birkaç senelik dilim içerisinde ülkemizde özellikle koltuk imalatı konusunda ortaya çıkan markaların rekabet düzeyi ciddi anlamda yükselme boyutlarına ulaştı da diyebiliriz. Puf koltuk modelleri genel itibari ile günümüz modern evlerinin olmazsa olmazlarından birisi oldu. Rahat yapısı ve dekoratif seçenekleri sayesinde evin havasını değiştirmek ya da boş zamanlarınızda rahat bir koltuk üzerinde keyif yapmanız için sizlere en iyi seçenekleri sunan koltuk türlerinden birisi olarak da dikkatleri çektiğini söyleyebiliriz bu anlamda.

Puf koltuk fiyatları genel itibari ile üretilen malzemenin kalitesine göre farklılık göstermektedir ancak bununla birlikte üretici markalardan alım yaptığınız zaman normalden çok daha uygun fiyatlara bu ürünlere sahip olabilme gibi bir şansa da sahip olabiliyorsunuz. Ülkemizde özellikle bizim gibi üretim yapan markaların çıkması ile rekabet ortamı çok daha ciddi noktalara ulaştı da diyebiliriz. Puf koltuk imalatı konusunda da sürekli daha yaratıcı ve uygun fiyatlı seçenekler üzerine eğilim gösterme amacı içerisinde olduğumuzdan dolayı fark yaratan markalardan birisi olmak bizler için ayrıcalık oldu. İstanbul şehrinde yüzlerce eve kaliteli malzemelerden ürettiğimiz koltuk modellerini gönderdik ve müşterilerimiz hizmet anlayışımızdan son derece memnun kaldılar.

İstanbul koltuk imalatı firmaları içerisinde kısa zaman içerisinde rekabet ortamından sıyrılarak kendi müşteri kitlemizi sorunsuz bir şekilde oluşturmayı başardık. Birkaç senelik dilim içerisinde incelediğimiz en güzel koltuk modellerini yerli üretim seçeneklerini de değerlendirerek sizlere sunuyor ve fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz. Genel itibari ile her konumuzda olduğu gibi bu konumuzda da en güzel örneklerimizi yukarıda sizler için tüm detayları ile sunma yoluna gittik. Ülkemiz genelinde birkaç senelik dilim içerisinde bu alanda en iyi firmalardan birisi olabilmek adına daha hızlı adımlar atmaya devam ediyoruz.

Bu yazımızda size bazı puf modellerinin resimleri ile birlikte, puflar hakkında genel bilgiler sunmuş olduk. Benzer eşyalar ve bilgiler için diğer yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama  |  Firmamız  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 www.pufmodelleri.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   31 Bugün 15 Toplam Tekil 83578