Puf Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Puf Alırken/Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İçi yumuşak malzemeler ile doldurulmuş çok yüksek olmayan genellikle tek parçadan oluşan oturaklardır. Koltuk takımları ile uygun satıldığı gibi tek satılan modelleri de mevcuttur. Genellikle modellerde sırt dayayacak yeri yoktur. Bazı modellerde nadiren sırt dayama yerleri de bulunmaktadır. Oturma yerleri kabarık ve yumuşaktır. Oldukça rahat kullanışlı olan bu puf piyasada oldukça çeşitli modelleri bulunmaktadır. Fiyatlarda kullanılan malzeme ve boyuta göre değişmektedir. Ev dekorasyonuna önem verenlerin tercih ettiği bir üründür. Fakat çoğu zaman insanlar seçim yapmakta zorlanmaktadır. Çünkü çok fazla model ve fiyat aralığı vardır.

PufModelleri.com’da pek çok farklı puf çeşidi bulabilmek mümkündür. Yuvarlak puf modelleri, küçük alanlarda yer kaplamaması ve hafif olmalarından ötürü sıkça tercih edilen puf çeşitlerinden biridir. Bazı yuvarlak puf modellerinin üst minderleri çıkabilmekte ve minderin altında bırakılan boşluk, saklama alanı olarak değerlendirilebilmektedir. Yuvarlak puf modelleri tercihe göre deri veya kumaşla kaplanabilmektedir. 

Kadife kumaşlar, saçaklı püsküller ve fitilli kenarlar, yuvarlak puflarda kullanılan detaylardan bazılarıdır. Kılıfları çıkabilen yuvarlak puf modelleri, kolay kullanım ve temizlik açısından elverişlidir. Aynı zamanda örgü ile ilgilenen kişiler, yuvarlak puf modellerini, renkli iplerden örecekleri motifli kılıflar ile kaplayarak hem değişik bir tarz elde edip, hem de orjinal puf yüzeyinin temiz kalmasını sağlayabilirler. Dar, uzun ve Dikdörtgen puf modelleri, salonlarda, antrelerde hatta mutfaklarda bile kullanılabilmektedir. Dikdörtgen puflar, kullanım alanlarına göre değişik kumaşlar ve tasarımlarda olabilirler. Kadife kumaşın kapitone şeklinde döşendiği dikdörtgen bir puf, klasik döşenmiş salonlarda kullanılabileceği gibi, yeterli alanın bulunmadığı dar mutfaklarda yemek masasının etrafında da kullanılabilmektedir. Uzun ayaklı dikdörtgen puf modelleri ise antre ve kapı girişleri için oldukça tercih edilen bir modeldir. Bu puflar,ayakkabı giyip çıkarırken oturmak için idealdir.


whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama  |  Firmamız  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 www.pufmodelleri.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   31 Bugün 15 Toplam Tekil 83578