Puflar

Puflar, hoş tasarımları ile sundukları konforun yanında  ev,işyeri dekorasyonunda şık ve rahatlığı bir arada sunuyor. Ev eşyalar arasında önem arz eden puflar, özellikle yatak odası, oturma odası ve salonlarda tercih ediliyor. Evinizdeki diğer dekoratif detaylarınızla birlikte keyifli bir dekorasyonu tamamlamada puflar önem arz ediyor. Puf Minderleri ayak pufu ya da puf koltuk olarak aktif kullanabileceğiniz gibi, yalnızca dekorunuzun bir parçası olarak da kullanabilirsiniz.

Puf Çeşitleri İçin  Dekorasyon Önerilerimiz

Puf Modelleri  yapımlarında kullanılan malzeme ve kullanım amacına göre çeşitlilik gösterebilmektedir.

Kaplama çeşitlerine göre; Deri, kumaş,  kadife, kapitone, suni deri, keten gibi çeşitleri bulunur. Baskılı puflar , desenli puflar , işlemeli puflar, sade kaplama seçenekleri mevcuttur. Pufların iskelet denilen iç tarafları ise materyal olarak ahşap ya da metalden oluşmaktadır.Salon ya da oturma odası veya misafir odanızdaki  diğer koltuk ve kanepe modellerinin renk ve modeline göre veya döşeme çeşitine göre puf seçiminizi yapabilirsiniz. Yatak odasında, yatak başlığınıza göre veya makyaj masanızına uygun bir puf modeli düşünebilirsiniz.. Deri ve kadifeler klasik tarz eşyalar ile uyumlu olabilirken, ahşap üzerine çizgili ya da baskılı modellerde 2019 modern bir dekorasyon sunabilmektedir.
 

Ebatlarına göre başlıca puf çeşitleri tırtıl puf, yuvarlak puf, kare puf ve armut puf olmak üzere ayrılır. İşlevsellik sizin için önem az ediyorsa, sandıklı kare ya da yuvarlak puflar arasından  seçiminizi yapabilir, bu sayede birazda olsa yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Armut koltuk ve ayak uzatma taburesi gibi kullanılabilen modeller yine konfor arayanlar için ideal olmaktadır. Odanızdaki yer durumuna ve dekorasyon stilinize göre küçük ve yuvarlak modellerden geniş oturumlu bank tipi modellere kadar çeşitli ebatlar arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Mutfaklarda ya da yemek odalarında bank tipi modeller ile kendinize modern bir oturma alanı yaratabilirsiniz. Ofisler ve işyerlerinde  tırtıl puf kullanabilirsiniz. Kolay taşınabilen estetik bir obje olmasıyla da puflar, değişiklik ve yenilik istediğiniz anda kurtarıcınız olacaktır.

Pufların Kullanım Alanları Nelerdir?


Puflar genel olarak yatak odası, salon ve oturma odasında kullanılmaktadır. Yatak odasında kullanılan puflar daha çok makyaj masasını tamamlayıcı bir parça olarak düşünülse de yatak bitimine eklenen puflar da oldukça şık bir görüntü sunar. Çocuk ve genç yatak odalarında hatta bahçelerde armut koltuk seçeceği olarak da karşımıza çıkan puflar oldukça modern bir atmosfer yaratabilir. Salon ve oturma odalarında ise puflar daha çok ayak uzatma taburesi ya da koltuk takımını tamamlayıcı bir dekoratif obje olarak yer alır. Televizyon koltuğunun bitimine yerleştirebilir ya da odanın bir bölümünü farklılaştırmak için kullanabilirsiniz.

Farklı zevk, renk , ölçü ve tasarımlarda  puf modellerini şimdi 0212 210 28 75 - 0212 435 28 75 nolu telefonlarımızdan bizimle irtibat kurarak uygun fiyata temin edebillirsiniz.whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama  |  Firmamız  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 www.pufmodelleri.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   31 Bugün 15 Toplam Tekil 83578